Τι φόρεσαν οι διάσημες στο φετινό Coachella;
© Andrew Ruiz

Τι φόρεσαν οι διάσημες στο φετινό Coachella;

Από την Gigi Hadid και την Ariana Grande έως την Paris Hilton και την Kylie Jenner
  • A-
  • A+
Τα outfits που είδαμε φέτος στο τριήμερο του Coachella - Από την Gigi Hadid και την Ariana Grande έως την Paris Hilton και την Kylie Jenner

Το Φεστιβάλ Coachella μπορεί ουσιαστικά να γίνεται στην έρημο, αλλά αυτό δεν εμποδίζει  εκατοντάδες χιλιάδες ανθρώπους να συγκεντρώνονται σε αυτό κάθε χρόνο, βγάζοντας του αντίστοιχα εκατοντάδες εκατομμύρια δολάρια. Ανάμεσα, μάλιστα, στους επισκέπτες του βρίσκεται και ένας μεγάλος αριθμός διασήμων είτε διότι βρίσκονται στο line-up του Φεστιβάλ, είτε απλά γιατί αποτελεί ένα από τα μεγαλύτερα δρώμενα στις ΗΠΑ και δεν γίνεται να το χάσουν.

Επομένως, δεν είναι καθόλου περίεργο το γεγονός ότι κάθε χρόνο τέτοια εποχή μπορούμε και ασχολούμαστε με το τι φόρεσαν κατά το Φεστιβάλ, που φέτος έκλεισε 20 χρόνια, κάποιες από τις μεγαλύτερες σταρ. Έτσι, λοιπόν, και τώρα δεν ήταν δυνατόν να μην βρούμε και να μην συγκεντρώσουμε κάποια έστω από τα outfits, που επέλεξαν μοντέλα, τραγουδίστριες και ηθοποιοί στο φετινό τριήμερο του Coachella από τις 12 έως τις 14 Απρίλη.  

Gigi Hadid
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

back! 🌞🌵🌅 day one

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gigi Hadid (@gigihadid) στις 13 Απρ, 2019 στις 3:53 μμ PDT

 

Selena Gomez

View this post on Instagram

Coachella for the night with T

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Kylie Jenner

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💕🥰🦋💫⭐️✨🤪

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kylie (@kyliejenner) στις 13 Απρ, 2019 στις 4:37 μμ PDT

Sara Sampaio

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 3! Ready for Ariana!!! #coachella

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sara Sampaio (@sarasampaio) στις 14 Απρ, 2019 στις 9:42 μμ PDT

Bella Thorne

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1975 was my fave. See u at our decked out party tonight 😍

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη BELLA (@bellathorne) στις 13 Απρ, 2019 στις 11:05 πμ PDT

Ariana Grande

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank u @arianagrande 📷: Kevin Mazur, @charles.reagan

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Coachella (@coachella) στις 15 Απρ, 2019 στις 1:50 πμ PDT

Katy Perry

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@katyperry in the clutch 👏 @zedd 📷: @jorgphoto, @jnsilva

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Coachella (@coachella) στις 14 Απρ, 2019 στις 10:03 μμ PDT

Alessandra Ambrosio

Winnie Harlow

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

That’s a vibe, It’s a vibe 🎶🎡🍭

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) στις 14 Απρ, 2019 στις 4:34 μμ PDT

Halsey

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ok fine I’ll come 🍉 @donslens

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη halsey (@iamhalsey) στις 12 Απρ, 2019 στις 7:18 μμ PDT

Jasmine Tookes

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 1. Letsss goooo!!! @shaninamshaik (we didn’t plan these looks) 😂 👯

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jasmine Tookes (@jastookes) στις 12 Απρ, 2019 στις 6:31 μμ PDT

Vanessa Hudgens

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤗🌹🥰

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) στις 14 Απρ, 2019 στις 1:24 μμ PDT

Paris Hilton

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#FlowerChildForever ✨🌼👸🏼🌼✨

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Paris Hilton (@parishilton) στις 11 Απρ, 2019 στις 10:47 μμ PDT

Shay Mitchell

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I was trying to mimic the ride behind me but then got dizzy after this pic... 🤪✌🏽 @revolve #revolvefestival #revolvepartner

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Shay Mitchell (@shaymitchell) στις 13 Απρ, 2019 στις 11:10 μμ PDT

Victoria Justice

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Until next time Coachella. Sorry I have to leave early, but I’m sure we’ll be seeing each other again soon ☺️✌🏼🌵

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Victoria Justice (@victoriajustice) στις 14 Απρ, 2019 στις 7:52 μμ PDT

 

 

Δειτε επισης

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Ψώνια λίγο πριν το Πάσχα
Και τα 4 outfits της Αριάνα Γκράντε στο Coachella ήταν απίστευτα
Back to top