Bάσιμες υποψίες πως η φετινή χρονιά δολοφόνησε το τακούνι. Και μπράβο της.
![zendayamain.jpg zendayamain.jpg](/images/1074x600/3/jpg/sites/default/files/article/2019/09/09/zendayamain.jpg)
Η Ζendaya φόρεσε το ίδιο κοστούμι με τον Michael B. Jordan στο κόκκινο χαλί
Σε ποιον πήγαινε περισσότερο όμως;
H Zendaya φόρεσε πρόσφατα το ίδιο κοστούμι με τον ηθοποιό Michael B Jordan. Ποιος το φόρεσε καλύτερα;
Τίποτα δεν σταματάει την λαμπερή πορεία της Ζendaya προς την κορυφή, ούτε καν τα όρια μεταξύ γυναικείας και ανδρικής μόδας.
Η νεαρή ηθοποιός έκανε μία εντυπωσιακή εμφάνιση στην Νέα Υόρκη για το πάρτι του περιοδικού Harper’s Bazaar, φορώντας ένα υπέροχο γκρι κοστούμι του οίκου Berluti.
![zendaya1.jpg zendaya1.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/zendaya1.jpg)
Εάν σου θυμίζει κάτι το λουκ της, είναι ακριβώς το ίδιο σύνολο που είχε προτιμήσει ο (κούκλος) Michael B Jordan τον προηγούμενο Φεβρουάριο, στο πάρτι του Vanity Fair μετά τα Όσκαρ.
![michael1.jpg michael1.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/michael1.jpg)
Και αν κάποιος θα μπορούσε να ξεπεράσει τον Michael B. Jordan σε κομψότητα και coolness, αυτή είναι η Zendaya. Όχι μόνο διαθέτει άριστη αίσθηση του στιλ, αλλά τώρα τελευταία φαίνεται να τιμάει ιδιαίτερα τα κοστούμια και την γενικότερη vintage αύρα των 70s.
![zendaya2.jpg zendaya2.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/zendaya2.jpg)
Οι περισσότεροι χρήστες του τούιτερ φάνηκαν να συμφωνούν πως ξεπέρασε την εμφάνιση του Michael, ενώ ο ίδιος ο ηθοποιός συμμετείχε στο debate «ποιος το φόρεσε καλύτερα», λέγοντας πως προφανώς η Zendaya τον νικάει, χωρίς καμία αμφιβολία. Παιδιά, μην τσακώνεστε. Είστε και οι δύο το ίδιο υπερβολικά ωραίοι.
![michael2.jpg michael2.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/michael2.jpg)
Υπήρχαν παρόλα αυτά κάποιες διαφορές στα αξεσουάρ που συνόδευσαν το κοστούμι. Η Zendaya τελειοποίησε την λουκ με μία ασορτί γραβάτα, διάφανο μαύρο καλσόν και βελούδινα τακούνια Christian Louboutin. O Michael από την άλλη είχε προτιμήσει να μην εντάξει την γραβάτα στην τελική του εμφάνιση, συνοδεύοντας το κοστούμι με δερμάτινα παπούτσια.