20 φωτογραφίες γάμων αλά Χόλιγουντ

20 φωτογραφίες λαμπερών γάμων αλά Χόλιγουντ

Τις βρήκαμε στους instagram λογαριασμούς διαφόρων celebrities
  • A-
  • A+
Ψάξαμε τα instagram προφίλ 20 celebrities και βρήκαμε φωτογραφίες από την τελετή του γάμου τους.

Τα παλιά τα χρόνια, όταν παντρευόταν κάποιος πλούσιος και διάσημος, δεν μπορούσαμε να δούμε φωτογραφίες από τον γάμο του. Έπρεπε να τις δημοσιεύσει κάποιο περιοδικό, να τις αναπαράγουν κάποια άλλα, να τις διαρρεύσει κάνας φωτορεπόρτερ, να τις κλέψει κάποιος παπαράτσο, και κάπως έτσι περιπετειωδώς έφταναν στην αντίληψή μας. Ίσως γι’ αυτό να λέγανε οι παλιοί «όλα του γάμου δύσκολα» - ακόμα και το να χαζέψουμε καμιά φωτογραφία. 

Τώρα με το instagram, τα πράγματα απλοποιήθηκαν πολύ. Μιλάμε για το τέλος του παπαρατσισμού; Κατά πάσα πιθανότητα. Οι πλούσιοι και διάσημοι πλέον δεν κρατάνε τίποτα μυστικό από τους φαν τους και ανακοινώνουν στα σόσιαλ αρραβώνες, γάμους, εγκυμοσύνες, γενέθλια, ενσταντανέ από την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής τους, βαφτίσια, τα πάντα! Κι έτσι καταρρίπτεται το «όλα του γάμου δύσκολα» και πλέον βλέπουμε celebrity προσκλητήρια, λαμπάδες, πολυέλαιους, μπομπονιέρες, κουφέτα, νυφικά, καλεσμένους, γλέντια.

Και δεν είναι μόνο οι φρέσκοι γάμοι. Χάρη στο #TBT (Throw Back Thursday) βλέπουμε και παλιές τελετές και πολύ τις απολαμβάνουμε.

Για να μην ψάχνετε, μπήκαμε εμείς στα προφίλ διαφόρων διασήμων και βρήκαμε τις πιο glamorous νύφες και τους πιο λαμπερούς γαμπρούς αλά Χόλιγουντ. 

Ντέμι Μουρ και Μπρους Γουίλις, 1987

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Moore (@demimoore) on May 9, 2020 at 10:36am PDT

 


 

Κρίσι Τέιτζεν και Τζον Λέτζεντ, 2006

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on Sep 14, 2018 at 9:20am PDT

 


 

Σερένα Γουίλιαμς και Αλέξις Οχανιάν, 2017

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on Nov 16, 2019 at 6:01am PST

 


Ζόε Κράβιτς και Καρλ Γκούλσμαν, 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on Jun 29, 2020 at 2:50pm PDT

 


 

Ρόουζ -Άγρια- Λέσλι και Κιτ Χάρινγκτον, 2018

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kit Harington & Rose Leslie (@kitharington_roseleslie) on Apr 16, 2020 at 10:09am PDT

 


 

Ντένις Κουέιν και Λόρα Σαβουά, 2020

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dennis Quaid (@dennisquaid) on Jun 24, 2020 at 6:08pm PDT

 


 

Βικτόρια και Ντέιβιντ Μπέκαμ, 1999

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Jul 4, 2020 at 2:36am PDT

 


 

Σόφι Τέρνερ και Τζο Τζόνας, 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on Jul 3, 2019 at 8:34pm PDT

 


 

Πριγιάνκα Τσόπρα και Νικ Τζόνας, 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on May 19, 2019 at 6:13am PDT

 


 

Κάρλι Κλος και Τζόσουα Κουσνέρ, 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on Oct 18, 2019 at 10:17am PDT

 


 

Λίλι Άλεν και Ντέιβιντ Χάρμπουρ, 2020

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Putting the ‘is’ in Nuance (@lilyallen) on Sep 9, 2020 at 10:04am PDT

 


 

Γκουίνεθ Πάλτροου και Μπραντ Φάλτσακ, 2018

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on Nov 2, 2018 at 7:23am PDT

 


 

Τζάστιν και Χέιλι Μπίμπερ, 2018

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on Feb 11, 2020 at 5:05pm PST

 


 

Χίλαρι Σουόνκ και Φίλιπ Σνάιντερ, 2018

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hilary Swank (@hilaryswank) on Feb 14, 2019 at 4:51pm PST

 


 

Έιμι Σούμερ και Κρις Φίσερ, 2018

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @amyschumer on Feb 15, 2018 at 10:53am PST

 


 

Τζον Στάμος και Κέιτλιν ΜακΧιου, 2018

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by John Stamos (@johnstamos) on Feb 3, 2019 at 12:36pm PST

 


 

Έλεν Πέιτζ και Έμα Πόρτνερ, 2018

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @ellenpage on Jan 8, 2019 at 12:32pm PST

 


 

Κάθριν Σβαρτσενέγκερ και Κρις Πρατ, 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katherine Schwarzenegger (@katherineschwarzenegger) on Jun 9, 2019 at 11:27am PDT

 


 

Χάιντι Κλουμ και Τομ Κάουλιτζ, 2019 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Aug 3, 2020 at 8:25am PDT


Κέιτ Άπτον και Τζάστον Φερλάντερ, 2017

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on Nov 4, 2018 at 8:57am PST

 

Δειτε επισης

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΔΗΜΟΦΙΛΗ

10 φωτογραφίες του «μικρού πρίγκιπα» Χάρι
10 φωτογραφίες του μικρού πρίγκιπα Χάρι
Back to top