Ακολούθησε το #tinyfacemakeupchallenge και θα καταλάβεις
![Ελεωνόρα Ζουγανέλη και Σπύρος Δημητρίου Ελεωνόρα Ζουγανέλη και Σπύρος Δημητρίου](/images/1074x600/3/jpg/sites/default/files/article/2020/10/10/eleonora-zouganeli_0.jpg)
Ο ρομαντικός γάμος της Ελεωνόρας Ζουγανέλη στις Σπέτσες (εικόνες)
Φυσικά τη νύφη «παρέδωσε» στον γαμπρό ο πατέρας της, Γιάννης Ζουγανέλης
Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη παντρεύτηκε τον αγαπημένο της, Σπύρου Δημητρίου στις Σπέτσες το μεσημέρι του Σαββάτου.
Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και ο αγαπημένος της Σπύρος Δημητρίου παντρεύτηκαν σήμερα στις Σπέτσες.
Ο Σπύρος Δημητρίου επέλεξε να φορέσει λευκό κοστούμι και λευκά παπούτσια με μαύρο παπιγιόν ενώ η νύφη επέλεξε ένα επίσης ολόλευκο και ρομαντικό νυφικό δια χειρός Σήλιας Κριθαριώτη. Φυσικά τη νύφη «παρέδωσε» στον γαμπρό ο πατέρας της, Γιάννης Ζουγανέλης, ο οποίος ήταν ιδιαίτερα συγκινημένος.
![Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και Σπύρος Δημητρίου / Instagram Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και Σπύρος Δημητρίου / Instagram](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/eleonora-zouganeli3.jpg)
![Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη παντρεύτηκε Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη παντρεύτηκε](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/eleonora-zouganeli2.jpg)
![Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και Σπύρος Δημητρίου / Instagram Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και Σπύρος Δημητρίου / Instagram](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/eleonora-zouganeli1.jpg)
Κουμπάροι του ζευγαριού είναι ο γνωστός ποινικολόγος Απόστολος Λύτρας, με τη σύζυγο και συνάδελφό του, Σοφία Πολυζωγοπούλου και η στιχουργός Σάννυ Μπαλτζή. Φωτογραφίες από την τελετή ανέβηκαν στα social media:
Ο Σπύρος Δημητρίου είναι δικηγόρος και το ζευγάρι γνωρίστηκε στο εστιατόριο που διατηρεί η Σάννυ Μπαλτζή. Η πρόταση γάμου δεν άργησε να έρθει και μόλις ο γαμπρός πήρε την έγκριση του Γιάννη Ζουγανέλη, μέσω τηλεφώνου, προχώρησαν αμέσως τις γαμήλιες διαδικασίες.
Ακολουθήστε την Athens Voice στο Google News κι ενημερωθείτε πρώτοι για όλες τις ειδήσεις
ΚΟΡΩΝΟΪΟΣ: Live updates - Τι πρέπει να ξέρουμε για τον κορωνοϊό- Συνεχής ενημέρωση εδώ