Ένα vegan έλαιο μαλλιών υψηλής απόδοσης με πολλαπλές χρήσεις
Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas.
Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε για 5η χρονιά το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη (Τρίτη 11 Φεβρουαρίου 2020). Στο φαντασμαγορικό σόου Yes I Do Catwalk by ghd, εμφανίστηκαν 13 κορυφαίοι Έλληνες σχεδιαστές και διεθνείς οίκοι, οι οποίοι παρουσίασαν τις τελευταίες συλλογές τους στη σκηνή του θεάτρου Δαΐς.
![Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas. Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas.](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/rpgp0891.jpg)
![Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas. Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas.](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/img_3557.jpg)
![Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas. Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas.](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/yesido2020_stova_09.jpg)
![Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas. Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas.](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/yesido2020_stova_10.jpg)
![Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas. Με τεράστια επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Yes I Do Catwalk by ghd της Μυρτούς Κάζη. Την παράσταση έκλεψε το act της Stova Bambini by Stelios Manolas.](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/yesido2020_stova_11.jpg)
Την παράσταση έκλεψε το act της εταιρείας βαπτιστικών Stova Bambini by Stelios Manolas με τον πιο τρυφερό τρόπο. Παιδιά ηλικίας 5-12 ετών, με δημιουργίες Stova Bambini by Stelios Manolas περπάτησαν στο show.
Η μεγάλη έκπληξη της βραδιάς ήταν ο νεαρός συνοδός της αγαπημένης Κωνσταντίνας Σπυροπούλου που τη συνόδεψε με outfit Stova Bambini by Stelios Manolas.
![yesido2020_stova_14.jpg yesido2020_stova_14.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/yesido2020_stova_14.jpg)